0 332 345 28 61
bilgi@konmaksan.com.tr

Kurumsal Sayfalarımız


HAKKIMIZDA
   İnşaat ve yapı sektöründe, demir ve çeliğin kullanıldıgı her alanda hizmet sunan KONMAKSAN, en büyük olmak değil, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor.

   Müşteri beklentilerinin karşılandığı, en üst kalitede ürün, rekabet edebilir bir fiyat politikası ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden KONMAKSAN Çelik Konstrüksiyon ve Panel Firmamız, 1996 tarihinde Konya’da kurulmuştur. %100 yerli sermaye  ile kurulan KONMAKSAN geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kaliteli ürün, insan odaklı hizmet politikaları ve sıkı işbirliği sayesinde, yüksek bir ivmeyle istikrarlı şekilde büyümüştür.

   Kurulduğu tarihten bu yana kapasitesini %1000 oranında artırarak ülkemizde ve uluslararası boyutta birçok projeye de imza atmıştır. 

  Yüksek teknoloji makina parkuru, profesyonel çalışma metotları ile uluslararası standartlardan ve kalitenin sürdürülebilirliği ilkesinden asla taviz vermemiştir.

   Projeye bazlı olarak değişmekle birlikte aylık 1100 ton çelik imalat ve montaj kapasitesine sahip olan firmamız, çatı ve cephe panallerinde aylık ortama 60.000m2, soğuk oda panel montajlarında ise aylık ortamala 30.000m2 kapasiteye sahiptir.

   KONMAKSAN, yatırımcılara; çağdaş, pratik ve süratli çözümler sunmak üzere kurulmuş bir hizmet markası olmuştur ve bu yolda ilerlemeye devam edecektir.

   Bu ilerleyişimizde müşterilerimizin takdiri, mutluluğu ve güveni, en büyük övünç kaynağımızdır.

Misyonumuz & Vizyonumuz
Misyonumuz

Kendini sürekli geliştiren ve dinamik kadrosu ile demir ve çelik sektöründeki en son teknolojiyi kullanarak,
kaliteteli hizmet sunmaktır.

Toplam kalite yönetimi felsefesinin ışığında,
Firmamızın; ülkemizdeki öncü konumunu daha da ileri taşımaktır.

Bütün paydaşlarımızın beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, inşaat ve yapı sektöründe ülkemizin lider firması olmaktır. 

Vizyonumuz

Yapının, her alanda kullanılan demir ve çeliğe dair her türlü beklentiyi profesyonel kalite anlayışıyla cevaplamak ve rekabet gücünü artıracak kalitede hizmetler sunarak hedef kitle memnuniyetini sağlamaktır.

Evrensel değerler ışığında,
firmamızı daha çağdaş, dinamik ve akılcı bir düzeye ulaştırmak; faaliyette bulunduğumuz konularda, hizmet sunduğumuz müşterilerimize daha verimli sonuçlar sunmaktır.

Kalite, Çevre ve İSG
• ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre Sağlığı, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri şartlarına uygun olarak sistemimizi sürdürmek ve sürekli iyileştirmek.

• Müşteri tatmini ve isteği doğrultusunda, kalite, çevre ve güvenlik standartlarına uygun ürünü gerçekleştirmek ve zamanında teslim etmek.

• Maliyetlerin azaltılması ve ürün kalitesinin sürekli iyileştirilmesi ile çelik sektöründe lider konumuna erişmek.

• Tüm çalışanların eğitimini sürekli hale getirmek, eğitim programlarını düzenlemek ve tüm personelin katılımını sağlamak.

• Çalıştığımız çevreyi kirletmemek, doğal kaynaklarımızı korumak, kaynak kullanımını en aza indirmek, tasarım ve imalatı, en az fire oluşturacak prosesleri daha düşük enerji tüketimi sağlayacak şekilde geliştirmek.

• İş güvenliğini sağlamak için imalat araç ve gereçleri ile çalışanların kontrol ve denetimini etkin biçimde programlamak ve uygulamak, bedensel yaralanma ve mesleki hastalıkları önlemek.

• Yaptığımız her işin ilk seferde, sürekli ve doğru yapılmasını sağlamak.

• Uluslararası standartlara ve yasal şartlara uygun olarak çalışmak.

BELGELER