KURUMSAL

Biz Kimiz?

İnsaat ve yapi alanında demir ve çeliğin kullanıldıgı her alanda hizmet sunan Konmaksan, en büyük olmak degil, en kaliteli hizmeti sunmak için çalışıyor.

Müşteri beklentilerinin karşılanacağı en üst kalitede, rekabet edebilir bir fiyat politikasını ve zamanında teslim şartlarının gerekliliğini ilke olarak kabul eden KONMAKSAN Çelik Konstrüksiyon ve Panel Firmamız 1996 tarihinde Konya’da kurulmuştur. %100 Türk sermayesiyle kurulan KONMAKSAN Çelik Konstrüksiyon ve Panel firmamız geçen zaman içinde müşterilerine sunduğu kalite, insan odaklı politikaları ve sıkı işbirliği sayesinde gelişmesini sürdürerek büyümüştür.

Konmaksan; yapıların demir, çelik ve metal bölümlerinin hemen her detayı, çatı iskelet bölümü gibi ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu hizmetlerin yani sıra sanayi yapıları, fabrika, depo, spor salonu, alışveris merkezi, hastane, okul inşaatları ve diğer yapılar için kullanıcısına demir ve çelik tedarik eden Konmaksan, yatırımcı ve insaatçılara çağdas, pratik süratli çözümler sunmak üzere kurulmus bir hizmet markasıdır.

İnsaat alanında; çelik konstrüksiyon, dış cephe kaplama, köprü yapımı, demir ve çeliğin hammaddesi olan inşaat ve yapıyla ilgili hizmet sunan Konmaksan, güvenilirliği ve uzun ömürlülüğü ile her geçen gün önemi artan çelik sektörüne ağırlik vererek hedef kitlenin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedeflemektedir. Alaninda uzman, yetenekli ve genç kadrosuyla Konya'dan Türkiye'ye hizmet sunan firma, yakin gelecekte uluslararası bir marka olmayi da hedeflemektedir. Daha güvenli ve kaliteli yapılar ile müsteri memnuniyetini esas alan firma, modern yasam standartlarini yükseltecek çalişmalar ile de bugün oldugu gibi geleceğin de hizmet markası olmak için çalışıyor. Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli ekip, ekipman ve güce sahip bir firma olan Konmaksan'ın amacı her zaman en iyi hizmeti sunmaktir.

Kaliteli hammaddenin saglam yapılar için vazgeçilmez oldugu düsüncesiyle yapıya dair her detayda en iyi ürünü sunan Konmaksan, ideal fiyat uygulamasi ile de sektöründe öncü bir kurum olmayi basarmıştır.

Çelik Konstrüksiyon Kapasitemiz

Projeye göre değişmekle birlikte aylık 450-700 ton imalat ve montaj kapasitesine sahibiz.

Panel Kaplama ve İzolasyon Kapasitemiz

Çatı-Cephe montajlarında ortalama 60.000 m2/Ay, Soğuk oda panel montajlarında ise 30.000 m2/Ay Anahtar teslim (Tüm aksesuarlar ve izolasyonlar dâhil) montaj kapasitesine sahibiz.


Tarihçe

20 yılı aşkındır sektörde faalyet gösteren KONMAKSAN bu süre zarfında edindiği tecrübeleri müşteri memnuniyetine dönüştürmeyi başarmış, tamamladığı projeler ile sektörün güçlü oyuncuları arasında yerini almıştır.

Kaliteli hammaddenin sağlam yapılar için vazgeçilmez olduğu düşüncesiyle, yapıya dair her detayda en iyi ürünü konumlandırarak ideal fiyat uygulaması faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.

 • 2017 - C Profil Hattının Kurulması
 • 2016 - TeknoPanel Bayiliğinin Alınması
 • 2016 - 3. Organize Sanayideki 5000 m2 Kapalı 5000 m2 Açık Şimdiki Fabrika Binasına Taşınılma
 • 2014 - Un ve Yem Tesislerine Yönelik Çalışmalara Hız Verilmesi
 • 2009 - Büsan Organize Sanayi Bölgesindeki 1500 M2 Kapalı Alana Taşınma
 • 1996 - Şirket Kuruluşu

Misyon

Firmamızın misyonu, firmamızı evrensel değerler ışığında daha çağdaş, dinamik ve akılcı bir düzeye ulaştırmak, faaliyette bulunduğumuz konularda ilişki içerisinde olduğumuz tüm kurum ve şahıslara daha iyi hizmet kalitesini sunmaktır.

Vizyon

Yapının her alanında kullanılan demir ve çeliğe dair her türlü beklentiyi profesyonel kalite anlayışıyla cevaplamak ve rekabet gücünü artıracak kelitede hizmetler sunarak hedef kitle memnuniyetini sağlamaktır.Kalite Politikamız

 • En üst düzeyde müşteri tatmininin sağlanması.
 • Hizmet kalitesinin sürekli iyileştirilmeri ve maliyet düşürücü tedbirler alınması.
 • Tedarikçilerimize siparişle ilgi yükümlülüklerin sürekli şeffaf ve net bir şekilde aktarımını sağlamak.
 • Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı şekilde herkesin katılımı ile iç ve dış müşterilerimizin gerekliliklerinin karşılanmasına öncelik verilerek sürdürülmesi.
 • Tüm çalışanlarımıza sürekli ve kaliteli bir eğitim programının sağlanması.
 • Bağlantı yaptığımız her firmaya işin büyüklüğüne bakılmaksızın en üst düzeyde gayretle hizmet sunulmasının sağlanması.

Kalite Belgelerimiz