FAALİYET ALANLARIMIZ

Çelik Konstrüksüyon

Çelik Yapı Sistemleri, özellikle yüksek maliyetleri ve uzun süreli yapım aşamalarından dolayı betonarme ve ahşap yapı sistemlerine alternatif ve uzun yıllardır tüm dünyada kullanılan yapı sistemleridir. Çelik Yapı Sistemlerinde amaç, düşük maliyetle, başta deprem gibi doğal afetlere karşı, güvenli , konforlu ve dört mevsim kullanılan konutlar üretmektir.

Daha Fazla...

C Profil

C profil ürünleri değişik bir çok sektörde farklı amaçlar için tercih edilebilir. Bu sektörlerin başında inşaat, çelik yapı, hafif çelik yapı, otomotiv, elektrik-elektronik, metal eşya, enerji, v.b. sektörleri gelmektedir.

Daha Fazla...

Dış Cephe Kaplama

Binaların estetik anahtarı olan dış cepheleri, ilk dikkat çeken ve yapının kalitesini en iyi yansıtan kısımlarıdır. Dış cephe kaplama sistemlerinde kullanılan materyallerin niteliklerinin artması ile sadece görsellik değil, uzun ömürlülük, kolay erişilebilirlik ve yalıtım özellikleri de öne çıkmaktadır.

Daha Fazla...

Çatı Kaplama

Çatı kaplama sistemleri üzerinde yılların tecrübesine sahip olan KONMAKSAN, kaliteli hizmeti sayesinde çatı kaplama sektöründe lider firmalar arasına adını yazdırmıştır. Aynı zamanda Teknopanel bayisi de olan KONMAKSAN, Çatı Paneli konusunda da uzman ekibi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha Fazla...